Ābolam divi gūti vārti uzvarētā Zviedrijas čempionāta mačā

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: instagram.com/roglebk

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols ceturtdien guva divus vārtus Engelholmas "Rogle" uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē.

"Rogle" pēcspēles metienos ar 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Jenšēpingas HV71.

Ābols 45.minūtē guva vārtus vairākumā, panākot 3:4, bet 51.minūtē panāca neizšķirtu 4:4. Pēcspēles metienu otrajā sērijā viņš viesu vārtsargu pārspēt nespēja, taču uzvaras vārtus trešajā sērijā guva Līnuss Sandins.

Ābols uz ledus pavadītajās 19 minūtēs un divās sekundēs astoņas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Citā mačā Kristiāns Rubīns un Ērnšeldsvīkas "MoDo" mājās ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja ""Oskarshamn"".

Rubīns spēlēja 20 minūtes un 35 sekundes, četrreiz metot pa vārtiem un vienreiz pielietojot spēka paņēmienu.

Vēl Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā pārstāvētā Šellefteo AIK savā laukumā pēcspēles metienos ar 4:5 (2:2, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās Vekšes "Lakers".

Dzierkals, spēlējot deviņas minūtes un 38 sekundes, sakrāja +/- rādītāju -2.

Šellefteo komanda ar 27 punktiem 17 spēlēs ieņem astoto vietu, "MoDo" ar 25 punktiem atrodas 11.vietā, bet "Rogle" ar 22 punktiem 14 komandu konkurencē ierindojas vietu zemāk.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.