Noskaties Porziņģis fantastisks – rezultatīvs sniegums, uzvaras grozs un bloķēti metieni (5)

Papildināts
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/Scanpix

Kristaps Porziņģis svētdien kaldināja Bostonas "Celtics" komandas uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, izceļoties ar iespaidīgām darbībām gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

"Celtics" izbraukumā ar rezultātu 102:100 (26:27, 30:26, 23:23, 23:24) pārspēja Memfisas "Grizzlies", izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas.

Porziņģis nospēlēja 34 minūtes, guva 26 punktus (2p. 9/10, 3p. 0/3, soda metieni 8/9), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un bloķēja sešus metienus.

Vēl latvieša kontā viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, divas kļūdas, četras piezīmes un pozitīvs +/- rādītājs +4.

Porziņģis lieliski spēlēja mača galotnē. Minūti un 33 sekundes pirms pamatlaika beigām viņš trāpīja soda metienus un panāca neizšķirtu 100:100.

Minūti un vienu sekundi pirms beigām Porziņģis trieca bumbu grozā no augšas un izvirzīja "Celtics" vadībā ar rezultātu 102:100.

Savukārt mirkli pirms beigu sirēnas Porziņģis nobloķēja Zaires Viljamsa pustālo metienu, neļaujot pretiniekam panākt neizšķirtu.

Uzvarētāju labā 20 punktus guva Džeisons Teitums, 15 pievienoja Sems Hauzers (3p. 5/7), ar 12 punktiem atzīmējās Džeilens Brauns.

Memfisas komandas sastāvā 30 punktus guva un astoņas rezultatīvas piespēles veica Dezmonds Beins, bet Santi Aldama izcēlās ar 28 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

"Celtics" ar 11 uzvarām 13 spēlēs patlaban ir Austrumu konferences turnīra tabulas un līgas kopvērtējuma līdere.

"Grizzlies" ar trīs uzvarām 13 mačos šobrīd ierindojas 13. pozīcijā Rietumu konferencē.