Video Bertānam dod iespēju spēlēt, "Thunder" turpina uzvaru gājienu

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns svētdien devās laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, piedaloties Oklahomasitijas "Thunder" komandas uzvaras kaldināšanā.

"Thunder" izbraukumā sagrāva Portlendas "Trail Blazers" ar rezultātu 134:91 (33:21, 43:22, 25:23, 33:25), izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas.

Bertāns nospēlēja 11 minūtes, kuru laikā guva trīs punktus (3p. 1/5), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un veica divas rezultatīvas piespēles.

Vēl latvieša kontā arī viens bloķēts metiens un pozitīvs +/- rādītājs +11.

Šejs Gildžess-Aleksandrs uzvarētāju rindās bija rezultatīvākais ar 28 punktiem, bet mājiniekiem 14 punktus guva Džeramijs Grants.

"Thunder" ar desmit uzvarām 14 spēlēs ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "Trail Blazers" ar bilancei 3-10 ierindojas vien 14.vietā 15 komandu pulkā.

Bertāns šosezon tikai ceturto reizi devās laukumā. Viņš summā nospēlējis 37 minūtes un guvis 12 punktus (3p. 2/10, soda meteni 6/6).

Nākamo spēli "Thunder" aizvadīs trešdien, kad mājās uzņems Čikāgas "Bulls".