Video ⟩ Krievijas futbolisti samērojuši spēkus ar Kubu. "Tas ir noziegums pret futbolu" (1)

TVNET Sports
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Kamēr Krievijas futbola izlasei ir liegta iespēja piedalīties starptautiskajos turnīros UEFA un FIFA paspārnē, agresorvalsts draudzības spēlē mērojusies spēkiem ar seno draugu Kubu.

Mačā, kas svētdien risinājās Volgogradā, graujošu uzvaru ar rezultātu 8:0 (3:0) svinēja Krievijas izlase. Spēli pārraudzīja tiesnešu brigāde no Baltkrievijas. 

FIFA rangā Krievija ieņem 39. vietu, bet Kuba atrodas 169. pozīcijā. 

Bijušais Krievijas Futbola federācijas Ētikas komitejas loceklis Andrejs Sozins portālam "championat.com" neslēpa savas dusmas par notikušo maču un paziņoja, ka ar tādu pretinieci kā Kuba nedrīkst spēlēt. 

"Man ir trīs jautājumi saistībā ar spēli starp Krieviju un Kubu. Kas to organizēja? Kāpēc tas tika darīts? Un vai cilvēki, kas devās to skatīties, tika maldināti?

Vai tas bija domāts, lai parādītu, ka Krievijas izlase ir dzīva tik briesmīgā veidā? Ja mēs šādi izturamies pret savu komandu un līdzjutējiem, pret mūsu futbolu, tad mēs vienkārši  esam nodevēji. Tā nedrīkst darīt. Valstsvienība nedrīkst spēlēt pret tādu komandu kā Kuba. Tas ir noziegums pret futbolu, to nav iespējams skatīties," viņš sacīja. 

Krievijas izlasei nav daudz iespēju sacensties ar kādu no citu valstu valstsvienībām. Tiek meklētas iespējas, lai parādītu, ka Krievijas futbola izlase joprojām eksistē. 

Spēli klātienē apmeklēja 40 706 līdzjutēji.

Ar ko Krievijas izlase 2023. gadā vēl spēlējusi? Ar Keniju, Kamerūnu, Kataru, Ēģiptes U-23 izlasi, Irāku un Irānu.  

Komentāri (1)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu