Latvijas pārstāvis Rauda kļūst par pasaules jauniešu čempionu "Kyokushin" karatē

Latvijas pārstāvji pasaules "Kyokushin" karatē čempionātā
Latvijas pārstāvji pasaules "Kyokushin" karatē čempionātā Foto: Vitālijs Berezins/Facebook

Latvijas pārstāvis Marks Deniss Rauda pagājušajā nedēļā Nīderlandē kļuva par pasaules čempionu "Kyokushin" jeb kontakta karatē, startējot jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 80 kilogramiem.

Latvijas Kontakta karatē līga ziņo, ka Rauda kļuvis par mūsu valsts pirmo pasaules čempionu šajā sporta veidā.

Kopumā pasaules čempionātā Latviju pārstāvēja 19 sportisti vecumā no 12 līdz 19 gadiem.

Latvijas delegācija izcīnīja piecas medaļas (vienu zelta, vienu sudraba, trīs bronzas), kopvērtējumā iegūstot dalītu 12./13. vietu 34 dalībvalstu konkurencē.

Tāpat kā Latvija arī Armēnija izcīnīja piecas medaļas. Visvairāk godalgu izcīnīja Kazahstānas sportisti, kas uz mājām aizveda 26 medaļas.