Ābols gūst vārtus, Batņam rezultatīva piespēle

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: instagram.com/roglebk

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols ceturtdien guva vārtus Engelholmas "Rogle" uzvarā savā laukumā pēcspēles metienos Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē.

"Rogle" pēcspēles metienos ar 4:3 (3:0, 0:2, 0:1, 0:0, 1:0) uzvarēja Jenšēpingas HV71.

Ābols 11.minūtē panāca 2:0.

Ābols uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un septiņās sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 16 no 24 iemetieniem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī maču beidza ar +/- rādītāju +1.

Citā mačā Kristiāns Rubīns un Ērnšeldsvīkas "MoDo" viesos pēcspēles metienos ar 4:3 (1:0, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja Ābola bijušo klubu "Orebro".

Rubīns 17 minūtēs un 15 sekundēs laukumā sakrāja +/- rādītāju +1.

Vēl Šellefteo AIK bez Mārtiņa Dzierkala pieteikumā savā laukumā ar 7:0 (3:0, 3:0, 1:0) pieveica "Oskarshamn".

Šellefteo komanda ar 32 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu, "MoDo" ar 30 punktiem ir astotā, bet "Rogle" ar 27 punktiem 14 komandu konkurencē ierindojas 12.vietā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.

Latvijas hokejists Oskars Batņa ceturtdien rezultatīvi piespēlēja Mikeli "Jukurit" zaudējumā Somijas čempionāta spēlē.

"Jukurit" izbraukumā ar 5:6 (2:0, 1:3, 2:3) zaudēja Tamperes "Ilves".

Batņa 14.minūtē vairākumā rezultatīvi piespēlēja Patrikam Puistolam spēles pirmo vārtu guvumā.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 17 minūtes un desmit sekundes, piecreiz metot pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes, kuru laikā mājinieki panāca 3:3 un uzvarēja 58,3% iemetienu.

Jiveskiles JYP bez aizsarga Mika Tumānova pieteikumā un ar vārtsargu Ēriku Vītolu uz rezerves soliņa viesos ar 1:0 pieveica Kuopio "KalPa".

Vienīgos vārtus 16.minūtē guva Rīds Gārdiners, bet vārtos Veini Vehvileinens atvairīja visus 32 mājinieku metienus.

"Jukurit" ar 34 punktiem 22 mačos ieņem sesto vietu 15 komandu konkurencē, bet Jiveskiles JYP ar 34 punktiem 21 duelī ir septītā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.