Tralmaks izceļas ar 2+1 Čehijas ekstralīgā

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks
Latvijas hokejists Eduards Tralmaks Foto: Romans Marešs/Rytíři Kladno (Facebook)

Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks otrdien Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, taču ar to nepietika, lai Kladno "Rytīrži" komanda svinētu uzvaru.

Kladno klubs viesos ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Tršinecas "Ocelārži" hokejistiem.

Spēles ceturtajā minūtē Tralmaks panāca 1:0, bet 17. minūtē vairākumā ar metienu bez ripas apstādināšanas atjaunoja vadību (2:1). Trešā perioda vidū latvietis palīdzēja panākt 3:3.

Tralmaks šajā cīņā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 31 sekundi, četrreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon Tralmaks 21 spēlē guvis 11 vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, ieņemot septīto vietu līgas labāko vārtu guvēju sarakstā.

Citā mačā aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" mājās ar 5:3 (1:2, 2:1, 2:0) uzvarēja "Olomouc" vienību, Kristaps Zīle un Litvīnovas "Verva", kurai savainojuma dēļ nevar palīdzēt Jānis Jaks, viesos ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudēja Prāgas "Sparta", bet uzbrucējs Rihards Bukarts un Vītkovices "Ridera" izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) atzina Liberecas "Bīlī Tygrži" pārākumu.

Litvīnovas komanda ar 42 punktiem 22 spēlēs ir ceturtā, Hradeckrālovas vienība ar 37 punktiem ir septītā, bet Kladno un Vītkovices klubi sakrājuši 19 un 18 punktus, ieņemot attiecīgi 12. un 13. vietu 14 komandu čempionātā.