Noskaties Rubīnam uzvaras vārti uzvarā pār Ābola pārstāvēto komandu Zviedrijas čempionātā

Latvijas hokeja aizsargs Kristiāns Rubīns (nr. 33)
Latvijas hokeja aizsargs Kristiāns Rubīns (nr. 33) Foto: MoDo Hockey/X

Latvijas aizsargs Kristiāns Rubīns sestdien Engelholmā guva uzvaras vārtus Ērnšeldsvīkas "MoDo" uzvarā pār uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas "Rogle" Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē.

"MoDo" viesos uzvarēja ar 2:0 (0:0, 0:2, 0:0).

Rubīns guva vārtus 23. minūtē, atklājot rezultātu. Vēlāk tie izrādījās uzvaras vārti.

Aizsargs 18 minūtēs un 13 sekundēs laukumā vārtus guva ar diviem metieniem, vienreiz pielietojot spēka paņēmienu un cīņu beidzot ar +/- rādītāju +1.

Ābols uz ledus pavadīja 21 minūti un 38 sekundes, reizi metot pa vārtiem, uzvarot 15 no 26 iemetieniem un iekrājot +/- rādītāju -1.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK ar 35 punktiem 22 spēlēs turnīra tabulā ieņem astoto vietu, "MoDo" ar 33 punktiem 23 cīņās ir desmitā, bet "Rogle" ar 32 punktiem ir 11.vietā 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.