Noskaties Panarins izceļas ar "hat-trick" "Rangers" 3000. uzvarā NHL

Artemijs Panarins svētdien Ņujorkā guva trīs vārtus, palīdzot Ņujorkas "Rangers" svinēt savu 3000. uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

Ņujorkas "Rangers" svinēja trešo uzvaru pēc kārtas ar vienu vārtu starpību, ar 6:5 (3:2, 1:1, 2:2) pieveicot Sanhosē "Sharks".

Panarins devītajā minūtē realizēja vairākumu, panākot 1:1, 13. minūtē vēlreiz panāca neizšķirtu (2:2), bet 45. minūtē panāca 5:3, sakrājot savu piekto "hat-trick" līgā. Viņa kontā arī rezultatīva piespēle 54. minūtē K'Andrē Millera uzvaras vārtu guvumā.

Panarins sezonas pirmajās desmit spēlēs savā laukumā ir sakrājis 18 (7+11) rezultativitātes punktus.

Mika Zibanedžads uzvarētāju rindās guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, bet viesiem tas pats pa spēkam bija Antonī Diklēram.

"Rangers" ir piektā uzvarām bagātākā līgas komanda aiz Monreālas "Canadiens" (3536), Bostonas "Bruins" (3373), Toronto "Maple Leafs" (3116) un Detroitas "Red Wings" (3069).

Losandželosas "Kings" uzvarā savā laukumā ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) pār Kolorādo "Avalanche" divus vārtus guva Kvintons Baifīlds, pagarinot komandas uzvaru sēriju līdz trim.

Uzvaras vārtu guvumā viņam asistēja Anže Kopitars, ar savu 758. rezultatīvo piespēli 1313 spēlē līgā sasniedzot kluba rekordu. Viņš apsteidza Marselu Dionu, kurš 757. piespēles sakrāja 921 mačā.

Divas rezultatīvas piespēles sakrāja Adrians Kempe, bet uzvarētāju vārtos 20 metienus atvairīja Kems Talbots. Viesiem 34 no 37 metieniem atvairīja Aleksandars Georgijevs.

Marko Rosi guva divus vārtus, un Matss Dzukarello pagarināja savu spēļu ar rezultativitātes punktiem sēriju līdz deviņām, palīdzot Minesotas "Wild" mājās ar 4:1 (3:0, 1:0, 0:1) apspēlēt Čikāgas "Blackhawks", mājinieku trenerim Džonam Hainsam svinot trešo uzvaru trijās spēlēs pie komandas stūres. Šajās spēlēs "Wild" ir sakrājusi vārtu attiecību 13:3.

Dzukarello sakrāja arī divas rezultatīvas piespēles, 15. reizi "Wild" rindās sakrājot trīs rezultativitātes punktus un deviņās cīņās sakrājot 13 (3+10) rezultativitātes punktus.

Divas rezultatīvas piespēles šajā mačā Broka Feibera kontā.

Marks Andrē Flerī uzvarētāju vārtos atvairīja 28 metienus, svinot savu 548. uzvaru līgā un no visu laiku uzvarām bagātāko vārtsargu saraksta otrajā vietā esošā Patrika Ruā atpaliekot vien par trim uzvarām. Pirmais ar 691 uzvaru ir Martins Brodērs.

Pretējā laukuma galā Petrs Mrazeks tika galā ar 30 no 34 metieniem.