Neticamais stāsts turpinās – "Bayern" uzveikusī Vācijas trešās līgas komanda pārspēj arī "Eintracht"

Futbola kluba "Saarbrucken" vārtsargs Tims Šrejbergs
Futbola kluba "Saarbrucken" vārtsargs Tims Šrejbergs Foto: Reuters/ScanPix

Frankfurtes "Eintracht" futbolisti trešdien Vācijas kausa izcīņas trešajā kārtā jeb astotdaļfinālā piekāpās trešās līgas vienībai "Saarbrucken", kas pirms tam otrajā kārtā apturēja Minhenes "Bayern".

Iepriekšējās sezonas Vācijas kausa fināliste Frankfurtes vienība izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās "Saarbrucken" futbolistiem.

Jau pēc spēlētām 20 minūtēm laukuma saimnieki guva pirmos vārtus, taču tie netika ieskaitīti.

"Saarbrucken" panāca 1:0 otrajā puslaikā pēc spēlētām nepilnām 20 minūtēm, kad viesu vārtsargu pārspēja Kajs Brinkers, bet 78.minūtē pārsvaru dubultoja Luka Kerbers, kuram rezultatīvi piespēlēja pirmo vārtu autors.

Spēles noslēgumu "Eintracht" pavadīja mazākumā, jo 83.minūtē sarkano kartīti nopelnīja Noels Futko, kurš laukumā devās uz maiņu vien 77.minūtē.

"Saarbrucken" Vācijas kausa otrajā kārtā novembra sākumā savā laukumā apspēlēja "Bayern" ar 2:1.

Iepriekšējā sezonā Vācijas kausa izcīņā uzvarēja "Leipzig", kas finālā ar 2:0 pārspēja Frankfurtes "Eintracht".

Visvairāk titulu Vācijas kausā - 20 - izcīnījusi Minhenes "Bayern".