Video Porziņģim rezultatīva atgriešanās laukumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 21 punktu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda guva uzvaru.

"Celtics" mājās ar rezultātu 133:123 (33:32, 41:33, 35:30, 24:28) uzvarēja Ņujorkas "Knicks" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 29 minūtēs un 19 sekundēs realizēja trīs no sešiem tālmetieniem, četrus no septiņiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Viņa kontā bija arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas pārtvertas bumbas un divas piezīmes.

Latvijas basketbolists laukumā atgriezās pēc četru spēļu pārtraukuma. Viņš iepriekš nevarēja spēlēt kreisās kājas ikra muskuļa traumas dēļ.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Deriks Vaits, bet 25 punktus pievienoja Džeisons Teitams.

"Knicks" komandā pa 23 punktiem guva R.Dž.Barets un Džeilens Bransons.

"Celtics" ar 16 uzvarām 21 spēlē ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē, savukārt "Knicks" ar uzvaru un zaudējumu bilanci 12-9 ierindojas devītajā pozīcijā.

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien piedalījās NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Oklahomasitijas "Thunder" komanda guva uzvaru.

"Thunder" mājās ar rezultātu 138:136 (19:28, 37:34, 33:22, 29:34, 20:18) uzvarēja Goldensteitas "Warriors" basketbolistus.

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja vien 12 sekundes.

"Thunder" rindās rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Šejs Gildžess-Aleksandrs, bet 28 punktus pievienoja Džeilens Viljamss.

"Warriors" komandā 34 punktus guva Stīvens Karijs.

"Thunder" ar 14 uzvarām 21 spēlē ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "Warriors" ar 10 panākumiem 22 mačos ierindojas 11. pozīcijā.