"Red Wings" kapteinis Larkins gūst savainojumu NHL mačā

TVNET/LETA/AP

Detroitas "Red Wings" kapteinis Dilans Larkins sestdien guva savainojumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā. "Red Wings" savā laukumā ar rezultātu 1:5 (1:1, 0:3, 0:1) atzina Otavas "Senators" pārākumu.

Pirmā perioda otrajā pusē pie "Senators" vārtiem Larkins saņēma sitienu mugurā un kaklā no Matjē Žozefa. Kritienā viņš uzgrūdās virsū Pārkeram Kellijam, kurš arī pamanījās iesist Larkinam.

Larkins apmēram minūti gulēja bezsamaņā, bet vēlāk ar komandas biedru palīdzību pameta laukumu.

Šosezon Larkins 24 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, ar Aleksu Debrinkatu dalot komandas rezultatīvākā spēlētāja godu.

Sestdienas mačā "Red Wings" komandai vienīgos vārtus guva Patriks Keins, kurš aizvadīja savu otro maču Detroitas vienības rindās. Pretiniekiem izcēlās Klods Žirū, Vladimirs Tarasenko, Dominiks Kubalīks, Tims Šticle un Džeiks Sendersons.

"Red Wings" ar 32 punktiem 26 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, kur "Senators" ar 22 punktiem 22 mačos ir pēdējā, 16.pozīcijā.