Mežinskis izcīna desmito vietu "Grand Prix" posmā svarcelšanā

Armands Mežinskis
Armands Mežinskis Foto: Latvijas Svarcelšanas Federācija/Facebook

Latvijas sportists Armands Mežinskis svētdien Dohā izcīnīja desmito vietu "Grand Prix" posmā svarcelšanā svara kategorijā līdz 89 kilogramiem.

Startējot B grupā, Mežinskis raušanā ar otro piegājienu pacēla 154 kilogramus, bet 159 kilogrami nebija pa spēkam. Šajā disciplīnā B grupā viņš bija piektais.

Grušanā latvietim bija trīs veiksmīgi mēģinājumi ar 193, 199 un 203 kilogramus smagiem stieņiem. 203 kilogrami bija labākais rezultāts B grupā un sestais labākais no visiem sacensību dalībniekiem.

Mežinskis B grupā ar 357 kilogramiem summā ieņēma trešo vietu, bet no A grupas sportistiem viņu pārspēja vēl septiņi atlēti. Uzvaru svinēja Bulgārijas svarcēlājs Karloss Majs Nasars, kurš summā pacēla 393 kilogramus (170+223).

Visās grupās šajā kategorijā startēja kopš 27 sportisti.

Jau ziņots, ka Ritvars Suharevs šonedēļ uzvarēja sacensībās svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

Latviju "Grand Prix" sacensībās Dohā pārstāvēs arī Artūrs Plēsnieks, kurš startēs svara kategorijā līdz 102 kilogramiem.