Zviedrijas florbolistes devīto reizi pēc kārtas kļūst par pasaules čempionēm

Zviedrijas florbolistes
Zviedrijas florbolistes Foto: floorball.sport

Zviedrijas sieviešu florbola izlase svētdien Singapūrā devīto reizi pēc kārtas triumfēja pasaules čempionātā.

Finālā Zviedrijas florbolistes ar 6:4 (6:0, 0:1, 0:3) pārspēja Somiju.

Zviedrietes visus sešus vārtus mačā guva pirmās trešdaļas laikā, kad Somijas vārtos divas reizes bumbiņu raidīja Maja Vistroma, bet pa reizei pretinieču vārtsardzi pārspēja Mūa Čopa, Elena Rasmusena, Amanda Delgado-Jūhansone un Lisa Kārlsone.

Otrā perioda pēdējā minūtē pirmos Somijas vārtus guva Sāra Pīspa, kamēr noslēdzošajā trešdaļā somietes Mīsa Turunena un Ona Kaupi realizēja divus vairākumus un nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām ceturto reizi Zviedrijas vārtsardzei lika kapitulēt Jenna Sārio.

Savukārt cīņā par bronzas godalgām Čehijas florbolistes ar 5:4 (0:1, 2:1, 3:2) guva panākumu pār Šveici, kas izcīnīja trešo vietu iepriekšējā pasaules čempionātā.

Uzvarētāju rindās Vanesa Rebeka Keprtova izcēlās ar diviem precīziem metieniem, Anna Bručackova tika pie vārtiem un rezultatīvas piespēles, kamēr pa vienai reizei pretinieču vārtsardzi pārspēja Eliska Krupnova un Denisa Ratajova.

Šveices vienībā Izabelle Geriga sakrāja četrus (2+2) punktus, Selīne Štetlere iekrāja vārtus un rezultatīvu piespēli, bet vienus vārtus guva Korīna Rutimana.

Jau ziņots, ka Latvijas florbolistes svētdien pēdējā spēlē ar 6:4 uzvarēja Dāniju un izcīnīja septīto vietu.