Video Girgensona pārstāvētā "Sabres" piekāpjas "Avalanche"

Bufalo "Sabres" hokejisti
Bufalo "Sabres" hokejisti Foto: Reuters/Scanpix

Bufalo "Sabres", spēlējot bez savainotā Zemgus Girgensona, trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā piedzīvoja neveiksmi.

"Sabres" viesos ar rezultātu 1:5 (1:3, 0:0, 0:2) piekāpās Kolorādo "Avalanche".

Jau pirmās trešdaļas pirmajā pusē laukuma saimniekiem izdevās gūt trīs vārtus, precīziem esot Miko Rantanenam, Valērijam Ņičuškinam un Mailsam Vudam.

Pēc izturēta mazākuma arī "Sabres" tika pie pirmajiem vārtiem, kad pirmā perioda pirmspēdējā minūtē mājinieku vārtos ripu raidīja Zeks Bensons.

Trešās trešdaļas ievadā Sems Malinskis atguva "Avalanche" trīs vārtu pārsvaru, kamēr desmit minūtes vēlāk vairākumu ar precīzu metienu noslēdza Ņičuškins, panākot 5:1 "Avalanche" labā.

Mājinieku vārtus sargāja Ivans Prosvetovs, kurš atvairīja 29 metienus, bet otrā laukuma galā "Sabres" vārtsargs Uko-Peka Lūkonen tika galā ar 24 metieniem.

"Sabres" ar 27 punktiem 30 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 14.pozīcijā un nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Vegasas "Golden Knights".