Klots Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā parabobslejā

Latvijas parabobslejists Arturs Klots
Latvijas parabobslejists Arturs Klots Foto: Ģirts Kehris (bobslejs.lv)

Latvijas sportists Arturs Klots sestdien Siguldā uzvarēja Pasaules kausa posmā parabobslejā.

Klots desmit sportistu konkurencē bija ātrākais abos braucienos, trasē pavadot minūti un 28,25 sekundes.

Otrais, atpaliekot 0,24 sekundes, bija ASV sportists Roberts Balks, kurš pirmajā braucienā bija otrais, bet otrajā - sestais, bet trešo vietu ieņēma austrietis Hermanis Ellmauers, kurš pēc astotās vietas pirmajā braucienā sasniedza otro vietu otrajā braucienā. Viņš Klotam zaudēja 0,31 sekundi.

Posmam ir pieteikušies 17 atlēti, starp kuriem ir arī iepriekšējā posma uzvarētājs Kastiljo Gijermo no ASV, kurš sestdien finišēja astotais, un Menardi Flavio no Itālijas.

Klots ir viens no titulētākajiem parabobslejistiem šī sporta veida vēsturē - viņa kontā ir divi pasaules čempiona tituli, deviņas uzvaras Pasaules kausa posmos, no kurām viena izcīnīta pagājušajā nedēļā, kā arī viņš divreiz ir kļuvis par Eiropas čempionu. Siguldā latvietis sacenšas pirmo reizi.

Svētdien, plkst.9, parabobslejisti aizvadīs vēl vienu Pasaules kausa posmu.