Balinskim rezultatīva piespēle uzvarētā AHL mačā

Uvis Balinskis
Uvis Balinskis Foto: GETTY IMAGES NORTH AMERICA/Scanpix

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā un kopā ar Šarlotas "Checkers" komandu svinēja uzvaru.

"Checkers" savā laukumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Alentaunas "Lehigh Valley Phantoms" komandu, kurai dienu iepriekš zaudēja papildlaikā ar 2:3.

Balinskis trešā perioda trešajā minūtē vairākumā palīdzēja panākt 4:3, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. AHL Balinskim ir vidēji viens punkts spēlē - viņš četros mačos guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Vilksbāras/Skrentonas "Penguins" bez uzbrucēja Raivja Ansona pieteikumā viesos ar 2:5 (0:0, 1:4, 1:1) zaudēja Lavālas "Rocket".

"Penguins" ar 33 punktiem 28 spēlēs Austrumu konferencē ieņem ceturto vietu, bet "Checkers" ar 31 punktu 27 mačos ierindojas septītajā pozīcijā.