Premjerlīgas līderes "Arsenal" un "Liverpool" spēlē neizšķirti

Anglijas futbola premjerlīgas līdervienību Londonas "Arsenal" un "Liverpool" 18.kārtas spēle noslēdzās neizšķirti, "Arsenal" futbolistiem saglabājot pirmo vietu turnīra tabulā.

"Liverpool" savā laukumā ar rezultātu 1:1 (1:1) spēlēja neizšķirti ar "Arsenal".

"Arsenal" izvirzījās vadībā pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm, kad aizsargs Gabriels pēc Martina Ēdegora brīvsitiena raidīja bumbu mājinieku vārtos ar galvu.

Savukārt mača 29.minūtē pēc Trenta Aleksandra-Ārnolda piespēles Mohameds Salāhs apspēlēja pretinieku aizsargu un pārspēja "Arsenal" vārtsargu, panākot neizšķirtu 1:1.

Laukuma saimnieki varēja izraut uzvaru 73.minūtē, kad "Liverpool" futbolisti pēc viesu stūra sitiena devās pretuzbrukumā, taču Aleksandrs-Ārnolds trāpīja pa vārtu pārliktni.

Arī iepriekšējā komandu tikšanās reize aprīlī noslēdzās neizšķirti ar 2:2.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 40 punktiem 18 spēlēs saglabā "Arsenal", otro vietu ar 39 punktiem ieņem "Liverpool" komanda, kurai ar tādu pašu punktu skaitu seko Birmingemas "Aston Villa".