Noskaties Durantam "triple double" un karjeras rekords rezultatīvajās piespēlēs

Kevins Durants
Kevins Durants Foto: Reuters/ScanPix

​Ar "triple doble" trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē izcēlās Kevins Durants, palīdzot Fīniksas "Suns" viesos pieveikt Hjūstonas "Rockets" un pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Durants guva 27 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem un sasniedza karjeras rekordu rezultatīvajās piespēlēs (16), liekot mājiniekiem kapitulēt ar 113:129 (24:30, 31:43, 29:31, 29:25).

"Suns" uzbrucējam šis bija 18. "triple double" karjerā.

Uzvarētāju rindās 27 punktus guva arī Ēriks Gordons, bet ar 20 punktiem izcēlās Devins Bukers.

Mājinieku sastāvā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Alperens Šenguns, bet 23 punktus guva Džeilens Grīns.

Citā mačā Klīvlendas "Cavaliers", pateicoties pēdējā ceturtdaļā veiktajam izrāvieniem 15:0, viesos pārspēja Dalasas "Mavericks".

Mājinieki pēdējā ceturtdaļā bija vadībā ar deviņiem punktiem, tomēr tās izskaņā piecas minūtes nespēja gūt ne grozu un piekāpās ar 110:113 (39:27, 30:27, 21:28, 20:31).

"Cavaliers" sastāvā 29 punktus guva Keriss Leverts, bet 24+23 un sešas rezultatīvas piespēles Džareta Alena kontā. Mājiniekus no zaudējuma neglāba arī

Lukas Dončiča 39 gūtie punkti.

Vēl vienā mačā Bruklinas "Nets" mājās ar 122:144 (31:32, 28:34, 33:34, 30:44) zaudēja Milvoki "Bucks" basketbolistiem.

Jannis Adetokunbo viesu rindās izcēlās ar 32 punktiem, desmit bumbām zem groziem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet Kriss Midltons pievienoja 27 punktus un desmit rezultatīvas piespēles.

"Nets" sastāvā rezultatīvākais ar 21+10 bija Džeilens Vilsons, bet 17 punktus guva Trendons Vatfords.