Tralmaks gūst divus vārtus Čehijas ekstralīgas mačā

Latvijas hokeja uzbrucējs Eduards Tralmaks (pa kreisi)
Latvijas hokeja uzbrucējs Eduards Tralmaks (pa kreisi) Foto: Rytíři Kladno (Facebook)

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks ceturtdien Liberecā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Kladno "Rytīrži" uzvarā Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē.

Kladno vienība ar 8:4 (2:2, 4:2, 2:0) apspēlēja Liberecas "Bīlī Tygri".

Tralmaks 11.minūtē izlīdzināja rezultātu (1:1) un 51.minūtē vairākumā panāca 8:4.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 16 minūtes un 40 sekundes, gūdams divus vārtus trīs metienos, kā arī uzvarēdams vienā no trim iemetieniem.

Vēl vienā spēlē Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas "Verva" izbraukumā ar 5:1 (3:0, 0:1, 2:0) pārspēja Ralfs Freiberga pārstāvēto Hradeckrālovas "Mountfield".

Litvīnovas komanda ar 53 punktiem 30 spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, Hradeckrālovas vienība ar 46 punktiem ir septītā, bet Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" ar 32 punktiem 27 mačos un Kladno vienība ar 27 punktiem 28 mačos 14 komandu konkurencē atrodas attiecīgi 12. un 13. vietā.