Šmits Lietuvas čempionāta mačā iedzīvojas savainojumā

Latvijas basketbolists Rolands Šmits
Latvijas basketbolists Rolands Šmits Foto: BC Zalgiris Kaunas/X

Latvijas basketbolists Rolands Šmits svētdien Lietuvas Basketbola līgas (LKL) spēlē pēc neveiksmīgas piezemēšanās iedzīvojās savainojumā, kamēr viņa pārstāvētā Kauņas "Žalgiris" komanda izcīnīja uzvaru.

"Žalgiris" viesos ar rezultātu 87:73 (23:26, 29:13, 17:17, 18:17) pārspēja "Šiauliai".

Šmits laukumā devās uz maiņu pirmajā ceturtdaļā pēc nospēlētām četrām minūtēm. Nepilnas piecas minūtes vēlāk pēc pretinieku metiena pa grozu viņš cīnījās par atlēkušo bumbu un neveiksmīgi piezemējās, visticamāk, sastiepjot potīti. Mača turpinājumā Šmits vairs nedevās laukumā.

Latvijas basketbolists spēlēja kopā četras minūtes un 51 sekundi un vienu reizi neprecīzi izpildīja divu punktu metienu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, bloķēja vienu pretinieku metienu, tiekot pie +/- rādītāja -2 un viena efektivitātes koeficienta punkta.

Kauņas komandas uzvaru ar 19 punktiem sekmēja Laurīns Birutis, kamēr mājinieku rindās ar 18 punktiem izcēlās Daniels Basliks.

"Žalgiris" ar 14 uzvarām 16 mačos turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā.

Pagājušajā sezonā par LKL čempioniem kļuva Rolands Šmits un Kauņas "Žalgiris", kas finālsērijā ar 3-2 pārspēja Viļņas "Rytas".