Video Girgensona pārstāvētā "Sabres" piedzīvo zaudējumu NHL mačā

Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons (baltā kreklā)
Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons (baltā kreklā) Foto: AFP/Scanpix

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā viesos ar 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) piekāpās Tampabejas "Lightning" vienībai.

Trešajā periodā "Sabres" no 0:3 panāca 2:3, tomēr atspēlēties nespēja un piedzīvoja otro zaudējum pēc kārtas.

Mājinieku labā divus vārtus guva Jākobs Silfverberjs, bet pa reizei precīzi bija Sems Keriks un Ādams Henriks, kurš ripu raidīja tukšos vārtos.

"Sabres" sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Džordans Grīnvejs un Kails Okposo.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Šajā sezonā Girgensons 30 mačos guvis četrus vārtus un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu -2.

"Sabres" ar 44 punktiem 47 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču Bufalo komanda aizvadīs trešdien, kad viesosos tiksies ar Losandželosas "Kings" hokejistiem.