Video Krievijas tenisists Medvedevs sasniedz "Australian Open" pusfinālu

Papildināts
Krievijas tenisists Daņiils Medvedevs
Krievijas tenisists Daņiils Medvedevs Foto: AP/Scanpix

Austrālijas atklātā čempionāta ("Australian Open") pusfinālu vīriešu vienspēlēs trešdien sasniedza planētas trešā rakete krievs Daņiils Medvedevs, kurš smagā piecu setu cīņā ceturtdaļfinālā pieveica poli Hubertu Hurkaču (ATP 9.), kā arī ranga sestajā pozīcijā esošais vācietis Aleksandrs Zverevs, kurš apturēja ranga vicelīderi Karlosu Alkarasu no Spānijas.

Medvedevs uzvarēja ar 7-6 (7:4), 2-6, 6-3, 5-7, 6-4, mačam ritot trīs stundas un 59 minūtes.

Divkārtējais turnīra finālists Medvedevs pēc mača sacīja, ka esot ārkārtīgi noguris un šī uzvara prasījusi ļoti daudz spēku.

"Esmu pilnībā iztukšots," sacīja ATP ranga trešais numurs. "Jau otrā seta beigās jutos pārguris. Ceturtajā setā zaudēju koncentrēšanos, bet priecājos ka spēli izdevās uzvarēt."

Savukārt Zvereva un Alkarasa mačs noslēdzās pēc četriem setiem un tajā ar rezultātu 6-1, 6-3, 6-7 (2:7), 6-4 pārāks bija vācietis.

Pusfinālu Zverevs sasniedza arī 2020.gadā, toreiz cīņā par vietu finālā zaudējot austrietim Dominikam Tīmam.

Medevevs Zverevu uzvarējis 11 no 18 savstarpējām spēlēm.

Tikmēr otro pusfināla pāri veidos desmitkārtējais turnīra uzvarētājs un ATP ranga līderis serbs Novaks Džokovičs un Janniks Sinners no Itālijas (ATP 4.).

Austrālijas atklātā čempionāta pamatsacensības norisināsies līdz 28.janvārim.