Uldriķim divas rezultatīvas piespēles Nīderlandes kausa astotdaļfinālā

Latvijas futbolists Roberts Uldriķis
Latvijas futbolists Roberts Uldriķis Foto: SC Cambuur/Facebook

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Utrehtā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm viņa pārstāvētās Leuvardenas "Cambuur" uzvarā Nīderlandes kausa astotdaļfināla spēlē.

"Cambuur", kas spēlē Nīderlandes pēc spēka otrajā līgā, papildlaikā ar 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) pieveica valsts pēc spēka ceturtās līgas komandu Utrehtas "Hercules".

Trešajā minūtē Usama Lahri izvirzīja mājiniekus vadībā ar 11 metru soda sitienu, bet 60.minūtē Lahri no spēles panāca 2:0.

Viesi atspēlējās pamatlaika beigās, kad 80.minūtē vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Milans Smits, bet 83.minūtē pēc Uldriķa piespēles neizšķirtu panāca Matiass Nartijs.

Pagarinājuma trešajā minūtē Smits pirmoreiz mačā vadībā izvirzīja "Cambuur", taču trīs minūtes vēlāk neizšķirtu atjaunoja Mičels Zvarts - 3:3.

Uzvaru ar gūtiem vārtiem papildlaika pašā izskaņā viesiem panāca Maikls Breijs, kuram rezultatīvi asistēja Uldriķis.

Ceturtdaļfinālā "Cambuur" savā laukumā tiksies ar Arnhemas "Vitesse".

Jau ziņots, ka spēlei Utrehtā vajadzēja notikt 18.janvārī, taču spēlei nederīga laukuma dēļ tā tika pārcelta.

Pagājušajā gadā par Nīderlandes kausa ieguvēju otro reizi pēc kārtas kļuva Eindhovenas PSV, 11.reizi uzvarot kausa izcīņā.