Video "Blue Jackets" hokejisti ar Tarasovu vārtos izcīna uzvaru NHL mačā

Kolumbusas "Blue Jacketas", Latvijas vārtsargam Elvim Merzļikinam paliekot uz rezervistu soliņa, ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcīnīja uzvaru.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 5:2 (2:2, 1:0, 2:0) pārspēja Kalgari "Flames", pretiniekiem piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Pēc spēlētām nepilnām trīs minūtēm pirmajā periodā Kolumbusas komandu vadībā izvirzīja Jegors Činahovs, bet Makenzijs Vīgers panāca neizšķitu. Trešdaļas turpinājumā vienu vārtu pārsvaru "Blue Jackets" atguva Deimons Seversons, taču pēc Konora Zarija precīzā metiena rezultāts atkal kļuva neizšķirts.

Mača turpinājumā "Blue Jackets" hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus, tiekot pie panākuma. Otrajā periodā mazākumā izcēlās Aleksandrs Teksjē, kamēr noslēdzošajā trešdaļā vairākumā precīzs bija Dmitrijs Voronkovs un mazāk nekā divas minūtes līdz spēles beigām tukšos mājinieku vārtos ripu raidīja Adams Fantili.

"Blue Jackets" vārtus sargāja Daņiils Tarasovs, kurš atvairīja 28 metienus, kamēr otrā laukuma galā Jākobs Markstrems tika galā ar 27 ripām.

Kolumbusas vienība ar 39 punktiem 47 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 15 pozīcijā un nākamo maču aizvadīs sestdien, viesojoties pie Teodora Bļugera pārstāvētās Vankūveras "Canucks".