Video "Rangers" un "Islanders" hokejistiem uzvaras NHL spēlēs

Pie uzvarām Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs pirmdien tika Ņujorkas vienības "Rangers" un "Islanders".

"Rangers" savā laukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Kolorādo "Avalanche", kuras sastāvā jau 14.mačā pēc kārtas pie rezultativitātes punkta tika Neitans Makinons.

Tieši Makinons mača 19. minūtē atklāja rezultātu, gūdams savus 32. vārtus sezonā. Mājiniekiem neizšķirtu 52. minūtē panāca Artēmijs Panarins, bet uzvaru papildlaika otrajā minūtē nodrošināja Aleksisa Lafrenjēra precīzais metiens.

Džonatans Kviks "Rangers" vārtos tika galā ar 32 no 33 viesu metieniem, bet pretējā cietoksnī Aleksandrs Georgijevs atvairīja 27 no 29 metieniem.

Makinons pie punktiem ticis 33 no pēdējām 34 spēlēm, bet kopumā 50 mačos iekrājis 85 (32+53) punktus, dalot līgas rezultatīvākā spēlētāja godu ar Ņikitu Kučerovu no Tampabejas "Lightning" (arī 32+53).

Tikmēr otra Ņujorkas komanda "Islanders" pirmdien panākumu svinēja izbraukumā, viesos ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pieveicot Toronto "Maple Leafs" vienību.

Uzvaru "Islanders" vienībai pret savu bijušo komandu nodrošināja Pjēra Engvala gūtie vārti mača 58. minūtē, bet vēl pa reizei mājinieku vārtsargu pārspēja Metjū Barzals un Kails Maklīns.

"Maple Leafs" rindās vārtus guva Mičels Mārners un Džons Tavaress.