"Red Bull" komandas boss apsūdzēts nepiedienīgā uzvedībā

TVNET Sports
CopyDraugiem X Whatsapp
Kristians Horners
Kristians Horners Foto: AP/Scanpix

Pirmās formulas (F-1) komandas "Red Bull" vadītājs Kristians Horners apsūdzēts nepiedienīgā uzvedībā pret kādu no vienības darbiniecēm, vēsta ārvalstu mediji. Tas atklājies mazāk nekā mēnesi pirms jaunās F-1 sezonas sākuma.

Iekšēja izmeklēšana sākta pret komandas vadītāju Horneru. Brits tiek apsūdzēts nepiedienīgā uzvedībā pret kādu no komandas darbiniecēm. Ārzemju medijos izskanējusi versija, ka Horners konkrētajai darbiniecei sūtījis nepiedienīga rakstura fotogrāfijas ar sevi.

Izmeklēšanu sākusi pati "Red Bull" enerģijas dzērienu kompānija, nevis F-1 komanda.

"Uzzinot par apsūdzībām, kompānija ir sākusi neatkarīgu izmeklēšanu. Procesu, kas jau ir sācies, izpildīs ārējais speciālists. Kompānija šo informāciju uztver ļoti nopietni, un izmeklēšana tiks pabeigta tik ātri, cik tas ir praktiski iespējams. Nav īstais brīdis plašākiem komentāriem," teikts "Red Bull" paziņojumā.

Savukārt "Motorsport-Total" vēsta, ka Horners saņēmis aicinājumu labprātīgi atkāpties no komandas vadītāja amata.

Horners Nīderlandes laikrakstam "De Telegraaf" sacījis: "Es pilnībā noliedzu šīs apsūdzības."

Februāra sākumā F-1 pāršalkuši nu jau trīs skaļi notikumi. Vispirms dalība F-1 čempionātā vismaz līdz 2028. gadam tika liegta Maikla Andreti un "Cadillac" projektam. Uzreiz pēc tam F-1 sabiedrību satricināja vēsts, ka Luiss Hamiltons pēc 2024. gada sezonas pārcelsies uz "Ferrari", bet tagad ziņu virsrakstus pārņēmis Hornera skandāls.

50 gadus vecais Horners kļuva par "Red Bull" vadītāju 2005. gadā, kad slavenā enerģijas dzērienu kompānija iegādājās "Jaguar" vienību. Šī britam būs jau 20. sezona pie "Red Bull" stūres. Viņa vadībā "Red Bull" izcīnījusi kopumā sešus Konstruktoru kausus un septiņus pilotu čempiona titulus.

"Red Bull" ir pēdējo divu gadu čempionvienība. 

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu