Ratiņbasketbolistam Podniekam ar komandu uzvara Vācijas bundeslīgas spēlē

Latvijas ratiņbasketbolists Kārlis Podnieks
Latvijas ratiņbasketbolists Kārlis Podnieks Foto: facebook.com

Latvijas ratiņbasketbolists Kārlis Podnieks sestdien kopā ar Elkslēbenas "RSB Thuringia Bulls" komandu izcīnīja uzvaru Vācijas bundeslīgas spēlē.

"RSB Thuringia Bulls" viesos ar rezultātu 79:50 (20:12, 19:13, 22:8, 18:17) pārspēja Vīsbādenes "RiverRhinos".

Podnieks, laukumā pavadot 19 minūtes un 28 sekundes, realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un iekrāja pozitīvu +/- rādītāju.

Uzvarētājiem ar 31 punktu izcēlās Aļaksandrs Halouskis.

"RSB Thuringia Bulls" komanda šosezon uzvarējusi 11 no 13 spēlēm.

Iepriekšējā sezonā Podnieks kļuva par četrkārtēju Vācijas ratiņbasketbola bundeslīgas čempionu. Tāpat viņš ar komandu otro reizi izcīnīja sudraba medaļu Starptautiskās Ratiņbasketbola federācijas (IWBF) Čempionu kausā, šajā turnīrā iepriekš pa reizei izcīnot arī zelta un bronzas godalgas.

Pērnvasar aizvadītajā Eiropas čempionātā, kurā Latvijas izlase piedzīvoja debiju augstākajā divīzijā, Podnieks septiņos mačos vidēji 29 minūtēs guva 8,1 punktu, izcīnīja 3,7 atlēkušās bumbas un atdeva 1,9 rezultatīvas piespēles