Noskaties Par 0,01 sekundi labots pasaules rekords 60 metru barjersprintā telpās (1)

Devine Čārltone
Devine Čārltone Foto: AFP/SCANPIX

Bahamu salu sportiste Devine Čārltone svētdien prestižajās "Millrose Games" iekštelpu sacensībās laboja pasaules rekordu 60 metru barjersprintā telpās.

Viņa distanci veica 7,67 sekundēs, labojot iepriekšējo rekordu . Iepriekšējais rekords, kas tika sasniegts 2008. gadā, piederēja Zviedrijas sportistei Susannai Kallurai.

"Es zināju, ka man tas ir pa spēkam, taču bija nepieciešams daudz, lai šīs sacensības aizvadītu veiksmīgi. Labi jutos jau iesildīšanās laikā. Izdevās starts, kas man bija vajadzīgs," pēc panākuma teica Čārltone.

Otro vietu sacensībās izcīnīja Jamaikas pārstāve Daniela Viljamsa, kura zaudēja Čārltonei 0,12 sekundes, bet trešā, arī zaudējot 0,12 sekundes, finišēja amerikāniete Tia Džounsa.

"Millrose Games" norisinājās 116. reizi.