Video Bertānam precīzs tālmetiens, "Hornets" svin trešo panākumu pēc kārtas

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva trīs punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda tika pie panākuma.

"Hornets" mājās ar rezultātu 122:99 (29:31, 32:24, 35:25, 26:19) uzvarēja Atlantas "Hawks" basketbolistus.

Bertāns laukumā pavadīja 13 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no četriem tālmetieniem. Viņa kontā bija arī viena atlēkusī bumba, viena rezultatīva piespēle, un viena piezīme, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +13.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Brendons Millers, bet 21 punktu pievienoja Tre Manns, kurš arī iekrāja astoņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

"Hawks" komandā 21 punktu guva Deandrē Hanters, Džeilens Džonsons tika pie 19 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, kamēr Trejs Jangs izcēlās ar 12 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

"Hornets" ar 13 uzvarām 54 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs pēc Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma, kad 22. februārī viesosies pie Goldensteitas "Warriors".