Video Merzļikins atvaira 28 metienus un palīdz "Blue Jackets" pieveikt "Sharks"

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 28 metienus un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" tikt pie uzvaras.

"Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) pārspēja Sanhosē "Sharks".

Pirmajā trešdaļā pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm Merzļikina sargātajos vārtos ripu raidīja Antonī Duklērs. Pirmā perioda turpinājumā Kolumbusas komanda guva divus vārtus nedaudz vairāk kā minūtes laikā, precīziem esot Zekam Verenskim un Kirilam Marčenko.

Savukārt otrā perioda ievadā "Blue Jackets" divu vārtu pārsvaru panāca Dmitrijs Voronkovs, taču 19 sekundes vēlāk "Sharks" atguva vienus vārtus, viesu vārtos otro reizi ripu raidot Duklēram. Mazāk nekā piecas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām vairākumā Merzļikinu pārspēja Fabians Seterlunds un panāca 3:3.

"Blue Jackets" guva uzvaru nesošos vārtus tikai pamatlaika pēdējā minūtē, kad mājinieku vārtos ripu raidīja Būns Dženers.

Merzļikins viesu vārtos tika galā ar 28 metieniem, kamēr mājinieku vārtus sargāja Kāpo Kehkenens, kurš atvairīja 37 ripas.

"Blue Jackets" ar 44 punktiem 53 mačos Austrumu konferencē atrodas pēdējā vietā 16 komandu konkurencē.