Uldriķis izceļas ar diviem vārtu guvumiem Nīderlandes pēc spēka otrajā līgā

Latvijas futbolists Roberts Uldriķis
Latvijas futbolists Roberts Uldriķis Foto: SC Cambuur/Facebook

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis pirmdien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Nīderlandes pēc spēka otrās līgas mačā un kaldināja Leuvardenas "Cambuur" uzvaru.

"Cambuur" viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja Bredas NAC futbolistus.

Spēles 37. minūtē Uldriķis, izdarot sitienu ar galvu, panāca 1:0, bet 56. minūtē Martins Koscelnīks izlīdzināja rezultātu. Pēc 15 minūtēm latvietis izpildīja vēl vienu precīzu sitienu ar galvu un atguva viesiem vadību.

Uldriķis laukumā bija visas 90 minūtes.

Ar deviņiem gūtiem vārtiem Uldriķis ir uzreiz aiz "Eerste Divisie" labāko vārtu guvēju desmitnieka. Šogad latvietim bijuši jau trīs mači, kuros viņš katrā guvis divus vārtus.

"Cambuur" ar 39 punktiem 26 spēlēs ieņem septīto vietu 20 komandu konkurencē. Divās labākās komandas sezonas beigās nodrošinās vietu augstākajā līgā, bet nākamās sešas vienības cīnīsies pārspēlēs.

Leuvardenas vienība aizvadītajā sezonā zaudēja vietu Nīderlandes augstākajā līgā.