Video Porziņģim un Bertānam rezultatīvs sniegums NBA spēlēs

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien guva 23 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. Citā spēlē Dāvis Bertāns iemeta 12 punktus Šarlotas "Hornets" zaudējumā.

"Celtics" savā laukumā ar rezultātu 117:99 (30:30, 23:21, 33:24, 31:24) uzvarēja Filadelfijas "76ers" basketbolistus, tiekot pie devītā panākuma pēc kārtas.

Porziņģis laukumā pavadītajā 31 minūtē un 19 sekundēs realizēja vienu no diviem tālmetieniem, četrus no 10 divpunktu metieniem un visus 12 soda metienus. Viņa kontā bija arī 12 atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, viens bloķēts metiens, viena kļūda, viena personīgā piezīme un +/- rādītājs +29.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 31 punktu bija Džeilens Brauns, bet 29 punktus pievienoja Džeisons Teitams, kura kontā arī 11 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

"76ers" komandā 32 punktus guva Tairīss Maksijs, bet 16 punkti Rikija Kaunsila rēķinā.

"Celtics" ar 46 uzvarām 58 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā. Nākamo maču bostonieši aizvadīs piektdien, kad savā laukumā uzņems Porziņģa bijušo komandu Dalasas "Mavericks".

Citā spēlē "Hornets" viesos ar rezultātu 85:123 (16:32, 10:26, 23:38, 36:27) zaudēja Milvoki "Bucks" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 15 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no astoņiem tālmetieniem. Viņa kontā bija arī viena piezīme.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Mailss Bridžess, bet 16 punktus pievienoja Tre Manns.

"Bucks" komandā 24 punktus guva Janis Adetokunbo.

"Hornets" ar 15 uzvarām 58 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē.