Bertānam "Hornets" komandā vienīgajam pozitīvs +/- rādītājs zaudējumā

Latvijas basketbolists Dāvis Berātns aizsardzībā
Latvijas basketbolists Dāvis Berātns aizsardzībā Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien guva astoņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Hornets" mājās ar rezultātu 99:111 (25:35, 26:35, 23:22, 25:19) zaudēja Milvoki "Bucks" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 14 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā realizēja divus no trim tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Viņa kontā bija arī viena piezīme.

Latvijas basketbolists maču noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +3. Tas nozīme, ka "Hornets" guva par trim punktiem vairāk nekā pretinieki, kamēr laukumā atradās Bertāns.

Bertāns šajā mačā bija vienīgais "Hornets" spēlētājs, kurš sasniedza pozitīvu +/- rādītāju.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Brendons Millers, bet 17 punktus pievienoja Grants Viljamss.

Vēl mājinieki rindās izcēlās Mailss Bridžess, kurš guva 15 punktus un izcīnīja 10 atlēkušas bumbas, bet 13 iemeta Sets Karijs.

"Bucks" komandā 24 punktus guva Janis Adetokunbo, kurš arī izcīnīja 10 atlēkušas bumbas un veica piecas rezultatīvas piespēles.

Vēl viesu sastāvā izcēlās Maliks Bīzlijs, kurš guva 19 punktus (3p. 5/9), bet 17 iemeta Demjens Lilards.

"Hornets" ar 15 uzvarām un 44 zaudējumiem ieņem 13. vietu Austrumu konferencē, savukārt "Bucks" ar bilanci 39-21 atrodas trešajā pozīcijā.