Foto RSU/MSĢ volejbolistes uzvar Baltijas līgā

"Rīgas Stradiņa Universitāte"/"Murjāņu Sporta ģimnāzija" (RSU/MSĢ) sestdien Tallinā svinēja uzvaru "Optibet" Baltijas Sieviešu volejbola līgas (BSVL) finālčetrinieka turnīrā.

RSU/MSĢ volejbolistes finālā Tallinas Tehnoloģiju universitātes sporta hallē ar 3-1 (25:22, 20:25, 25:21, 25:19) pārspēja "Tartu Universitāte"/"Bigbank" (TU/"Bigbank") vienību.

Rīgas komandā 16 punktus guva Karmena Struka, kura ar māņu sitienu arī pielika punktu mačam, 11 punktus guva Agija Ankevica, bet pa 10 - Alise Juršāne-Piņķe, kuras kontā pieci bloki, Anna Kovala Un Katrīna Struka.

Igaunijas vienībā rezultatīvākā ar 12 punktiem bija Laura Līsa Maiste.

Pirmajā un trešajā setā rīdzinieces Igaunijas komandai ne reizi neatļāva izvirzīties vadībā, bet otro setu TU/"Bigbank" uzvarēja, esot iedzinējos ar 15:17.

Ceturtajā setā igaunietes izvirzījās vadībā ar 8:3, taču seta otro pusi labāk aizvadīja rīdzinieces.

Spēlē par trešo vietu sestdien Tallinas "TalTech" ar 3-1 (25:20, 25:19, 22:25, 25:16) pārspēja "Rae Spordikool"/"Viaston".

Uzvarētājām 22 punktus guva Nete Peita un 20 punktus - Ketrīna Pelda, bez Raes komandā rezultatīvākā ar 16 gūtiem punktiem bija Silvija Pertensa.

Piektdien pusfinālā RSU/MSĢ ar 3-1 (27:25, 18:25, 25:22, 25:22) pieveica pamatturnīra uzvarētāju un turnīra rīkotāju Tallinas "TalTech", bet "Tartu Universitāte"/"Bigbank" ar 3-2 (22:25, 25:23, 27:25, 17:25, 15:10) - "Rae Spordikool"/"Viaston".

Rīdzinieces BSVL vietu finālčetriniekā izcīnīja, divu Rīgas vienību duelī ar 3-2 un 3-0 pieveicot "Rīgas Volejbola skolu"/"Latvijas Universitāti" (RVS/LU).

RSU/MSĢ pamatturnīrā bija ierindojusies sestajā vietā, bet Tallinas komanda ieņēma piekto vietu. Šosezon abas komandas bija tikušās divas reizes, komandām apmainoties ar 3-0 uzvarām savā laukumā.

Jau ziņots, ka Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) bronzas medaļas izcīnīja Jēkabpils "Lūši", kas ar 3-0 (25:18, 25:19, 25:22) pieveica "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte".