Jonasam trešā vieta Argentīnas MXGP posma pirmajā braucienā

Motokrosists Pauls Jonass Pasaules čempionātā motokrosā 2023 (MXGP of Latvia) Sporta un atpūtas kompleksā "Zelta zirgs". Foto: Jānis Asaris /LETA

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Argentīnā pasaules motokrosa čempionāta pirmajā posmā MXGP klasē finišēja trešajā vietā.

"Standing Construct Honda" braucējs Jonass sestdien kvalifikācijā ierindojās trešajā pozīcijā.

Svētdien sacensību pirmajā braucienā Jonass lielākoties atradās ceturtajā pozīcijā, taču viņam izdevās apsteigt francūzi Maksimu Reno ("Yamaha") un nosargāt trešo pozīciju līdz finišam.

Pirmais finišu sasniedza pagājušās sezonas uzvarētājs spānis Horhe Prado ("GasGas"), kurš par nepilnām desmit sekundēm apsteidza francūzi Romēnu Fevru ("Kawasaki"). Jonass atpalika no spāņa 15,247 sekundes.

Sacensību otrais brauciens notiks plkst.21.10 pēc Latvijas laika.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja Prado, aiz sevis atstājot Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.