Noskaties Ābols gūst skaistus vārtus un palīdz "Rogle" ar uzvaru sākt "play-off" turnīru

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: Rogle BK (X/Twitter)

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols ceturtdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas jeb astotdaļfināla pirmajā mačā izcēlās ar precīzu metienu un palīdzēja Engelholmas "Rogle" tikt pie uzvaras.

"Rogle" savā laukumā ar rezultātu 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēja "Timra" un sērijā līdz divām uzvarām panāca 1-0.

Ābols guva vārtus trešā perioda izskaņā, panākot 3:1 mājinieku labā.

Latvietis kopā uz ledus bija 16 minūtes un 32 sekundes un atzīmējās statistikā ar pieciem metieniem pa pretinieku vārtiem, četriem spēka paņēmieniem, uzvarēja deviņos no 16 iemetieniem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Rogle" pamatturnīru noslēdza devītajā vietā un izslēgšanas spēles sāka no astotdaļfināla, kamēr Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK ierindojās trešajā pozīcijā un "play-off" sāks no ceturtdaļfināla.

Savukārt Kristiāns Rubīns un Ērnšeldsvīkas "MoDo" pamatturnīrā ieņēma 11.vietu un neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.