Video Freibergam gūti vārti Čehijas ekstralīgas ceturtdaļfināla spēlē

Latvijas hokeja aizsargs Ralfs Freibergs (nr. 17)

Latvijas aizsargs Ralfs Freibergs sestdien Pardubicē guva vārtus Hradeckrālovas "Mountfield" zaudējumā Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla mačā.

"Mountfield" viesos ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) zaudēja Pardubices "Dynamo", sērijā nonākot iedzinējos ar 0-2.

Freibergs 49.minūtē vienādos sastāvos izvirzīja savu komandu vadībā ar 3:2.

Freibergs 17 minūtēs un 11 sekundēs laukumā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja četras soda minūtes, kuru laikā vārti zaudēti netika, un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

50.minūtē Rihards Pāniks lielajā vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus sešas sekundes pirms pamatlaika beigām guva Roberts Kousals.

Nākamās divas spēles sērijā līdz četrām uzvarām otrdien un trešdien "Mountfield" hokejisti aizvadīs savā laukumā.