Ābolam rezultatīva piespēle "Rogle" uzvarā Zviedrijas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē

Latvijas hokeja izlases spēlētējs Rodrigo Ābols Latvijas hokeja izlases svinīgajā sagaidīšanas pasākumā starptautiskajā lidostā "Rīga" pēc Pasaules čempionāta hokejā, kurā Latvijas hokeja izlase vēsturiskā sasniegumā ieguva bronzas medaļas. Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols sestdien Kārlstadē rezultatīvi piespēlēja Engelholmas "Rogle" uzvarā otrajā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla mačā.

"Rogle" izbraukumā ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja Kārlstades "Farjestad", sērijā panākot 2-0.

Ābols 13 sekundes pirms mača beigām piespēlēja Līnusam Sandinam, kurš ripu raidīja tukšos vārtos.

Latvijas hokejists 13 minūtēs un 51 sekundē laukumā nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja astoņos no desmit iemetieniem un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Kristofers Rifalks viesu vārtos atvairīja visus 19 metienus.

"Rogle" pamatturnīru noslēdza devītajā vietā un astotdaļfināla sērijā ar 2-0 pārspēja "Timra".

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.