Batņa un "Jukurit" nepārvar Somijas čempionāta ceturtdaļfinālu

Oskars Batņa
Oskars Batņa Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokejists Oskars Batņa sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Mikeli "Jukurit" Somijas čempionāta ceturtdaļfinālā piedzīvoja ceturto zaudējumu, neturpinot cīņu par iekļūšanu pusfinālā.

"Jukurit" savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:0, 2:2, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Oulu "Karpat" un sērijā līdz četriem panākumiem zaudēja ar 2-4.

Batņa tika pie rezultatīvas piespēles pirmās trešdaļas vidū, kad pēc viņa un Pekas Jormakas piespēlēm vairākumu ar precīzu metienu noslēdza Konsta Heleniuss.

Latvijas hokejists uz ledus bija 18 minūtes un 29 sekunde, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja divos no sešiem iemetieniem un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Iepriekšējā sezonā par Somijas čempioniem kļuva Tamperes "Tappara" hokejisti, finālsērijā ar 4-1 pieveicot Lahti "Pelicans".