Noskaties Ronaldu puslaikā gūst trīs vārtus un izpilda divas rezultatīvas piespēles

Futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu
Futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu Foto: Reuters/Scanpix

Portugāles futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu otrdien Saūda Arābijas čempionāta spēles pirmajā puslaikā guva trīs vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Ronaldu pārstāvētā "Al Nassr" komanda izbraukumā ar rezultātu 8:0 (5:0) pārspēja "Abha" vienību, kas kopvērtējumā ir pirmspēdējā jeb 17. vietā.

Portugāles futbolists pirmajā puslaikā piedalījās visos piecos vārtu guvumos. Laukumu viņš atstāja 46. minūtē, dodoties atpūtā pēc spēlētāju maiņas.

Ronaldu otro spēli pēc kārtas izcēlās ar "hat trick" jeb trīs gūtiem vārtiem.

39 gadus vecais Ronaldu šosezon Saūda Arābijas čempionātā 24 mačos guvis 29 vārtus un izpildījis 10 rezultatīvas piespēles.

Ronaldu pārstāvētā "Al Nassr" ar 62 punktiem 26 mačos ieņem otro vietu kopvērtējumā, no līderes "Al Hilal" atpaliekot par 12 punktiem.

Līdz čempionāta beigām atlikušas astoņas kārtas, tāpēc maz ticams, ka "Al Nassr" spēs panākt "Al Hilal".

Šie klubi savā starpā 8. aprīlī spēkosies Saūda Arābijas Superkausa pusfinālā.