Video Rodions Kurucs ar 100% precizitāti kļūst par ceturtdaļfināla mača rezultatīvāko spēlētāju

FIBA Čempionu līga
Latvijas basketbolists Rodions Kurucs
Latvijas basketbolists Rodions Kurucs Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs trešdien guva 18 punktus viņa un Artūra Kuruca pārstāvētās Mursijas UCAM uzvarā savā laukumā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē.

Mursijas vienība ar 98:72 (27:14, 17:19, 27:22, 27:17) pārspēja Vācijas komandu Ludvigsburgas "Riesen", sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Rodions Kurucs 22 minūtēs un četrās sekundēs laukumā realizēja visus astoņus divpunktu metienus, kā arī abus soda metienus. Viņš sakrāja četras atlēkušās bumbas, piecus noteikumu pārkāpumus, trīs kļūdas, +/- rādītāju +14 un efektivitātes koeficientu 19.

Artūrs Kurucs bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Ar 18 punktiem Kurucs kļuva par spēles rezultatīvāko spēlētāju, bet Marko Todorovičs guva 16 punktus.

Viesiem 16 punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Džeivons Greivss.

Pērn maijā par čempioni tika kronēta Vācijas komanda Bonnas "Telekom", kas finālā ar 77:70 uzvarēja Jeruzalemes "Hapoel".