Ābols gūst vārtus Zviedrijas čempionāta pusfināla pirmajā spēlē

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: Rogle BK (X/Twitter)

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols piektdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla pirmajā mačā guva vārtus un palīdzēja viņa pārstāvētajai Engelholmas "Rogle" tikt pie uzvaras.

"Rogle" viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja "Vaxjo" vienību un sērijā līdz četriem panākumiem izvirzījās vadībā ar 1-0.

Ābols izcēlās ar precīzu metienu trešās trešdaļas ievadā un panāca neizšķirtu 1:1.

Latvijas uzbrucējs kopā uz ledus bija 18 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 12 no 19 iemetienos, pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Rogle" pamatturnīru noslēdza devītajā vietā un astotdaļfināla sērijā ar 2-0 pārspēja "Timra", bet ceturtdaļfinālā ar 4-0 tika pie panākuma pār Kārlstades "Farjestad".

Otrā pusfināla sērijā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK stāsies pretī Gēteborgas "Frolunda".

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.