Zīle gūst vārtus, Jakam rezultatīva piespēle, taču komandai sezona galā

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Zīle

Latvijas hokejistu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas "Verva" piektdien Čehijas ekstralīgas pusfinālā piedzīvoja ceturto zaudējumu, izstājoties no cīņas par čempiontitulu.

"Verva" savā laukumā ar rezultātu 5:6 (3:1, 0:4, 2:1) piekāpās Pardubices "Dynamo" un sērijā līdz četrām uzvarām zaudēja ar 0-4.

Zīle mačā izcēlās ar precīzu metienu trešā perioda vidū, ar gūtiem vārtiem noslēdzot vairākumu un panākot 4:6, kamēr Jaks asistēja laukuma saimnieku otrajos vārtos, kas pirmajā trešdaļā arī tika gūti vairākumā.

Mājinieku rindās Zīle uz ledus bija 22 minūtes un 14 sekundes un atzīmējās statistikā arī ar diviem spēka paņēmieniem un četriem metieniem pa vārtiem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu.

Savukārt Jaks spēlēja 24 minūtes un 43 sekundes, tiekot pie lielākā spēles laika "Verva" vienībā, un pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja pretinieku metienu, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.