Noskaties Bertāns ar 12 punktiem sekmē "Hornets" uzvaru pār "Magic" basketbolistiem

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns.
Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns. Foto: Nell Redmond/AP

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 12 punktus Šarlotas "Hornets" uzvarā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Hornets" mājās ar rezultātu 124:115 (38:23, 29:29, 27:27, 30:36) sakāva Orlando "Magic" basketbolistus un pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā realizēja divus no pieciem tālmetieniem un visus trīs divpunktu metienus. Viņa kontā bija arī četras atlēkušās bumbas, kļūda, četras piezīmes un sliktākais komandā +/- rādītājs -15.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Brendons Millers, bet 23 punktus pievienoja Mailss Bridžess.

Millers pirmo puslaiku pabeidza ar trāpītiem visiem desmit metieniem no spēles. Vēl tikai Stefens Karijs līgas vēsturē pirmajā puslaikā ir guvis vismaz 25 punktus ar perfektu bilanci metienos no spēles un soda metienu līnijas, vienlaikus metot vismaz piecus trīspunktniekus.

"Magic" komandā 32 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles sakrāja Paolo Benkero, bet 22 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Francs Vāgners.

"Hornets" ar 19 uzvarām 77 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē, bet "Magic" ar bilanci 45-32 ir piektā.

Nākamo spēli "Hornets" aizvadīs svētdien, savā laukumā tiekoties ar Oklahomasitijas "Thunder".