Kaut arī priekšrocību Lucavsalai esot vairāk, trūkumi nav mazsvarīgi. Nepietiek vietu virszemes stāvvietām; iespējams, jāveic kompleksi pretplūdu pasākumi; nepieciešami būtiski ieguldījumi ielu tīkla un veloinfrastruktūras uzlabošanā; daļai inženiertīklu, tajā skaitā elektrībai, pievadu garums var sasniegt kilometru.
Pilsētas galva Ķirsis izbūvēt Lucavsalā jaunu infrastruktūru nesola, ja neskaita jau iesāktos ielu būvdarbus, jo, pēc viņa domām, ātri stadionu neuzcels: “Es domāju, 8-10 gadi diez vai kaut kas varētu tapt. Un pilsētai ir citas prioritātes – mums Vanšu tilts, Zemitāna tilts ir svarīgāki, pabeigt Austrumu maģistrāli, Kundziņsalas tiltu, Dienvidu tilta 4. kārtu.”
Tiesa, projekta prezentācijā rādītajā laika grafikā bija redzams, ka apņemšanās ir nākamā gada beigās jau sākt būvēt Futbola federācijas ēkas un treniņu laukumus, savukārt stadionu atklāt 2030.gadā. Uz to Ķirsis atbilst, ka “optimisms nav slikta lieta, bet vienmēr jau viss paņem vairāk laika”.
Pagaidām nav skaidrs, kas par stadionu maksās. Federācija rēķina, ka stadionam ar 15 tūkstošiem sēdvietu vajadzētu aptuveni 45 miljonus eiro, vēl 10 miljonus treniņbāzei. 30-40% solījusi dot UEFA. Neatbildēts ir jautājums par pārējo.
Pērn septembrī Rīgā viesojās potenciālais stadiona investors Muhameds Ali Alabars no Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Taču tālāku sarunu neesot bijis. “Pēc pēdējās sarunas, kad mēs bijām Rīgas domē, mēs ar viņu vairāk nediskutējām. Šobrīd mēs gribam nonākt pie konkrēta lēmuma no Rīgas domes. Un tad mēs varam konkrēti runāt ar visiem potenciālajiem investoriem, kas būs gatavi investēt šajā zemē,” plānus ieskicē LFF prezidents Ļašenko.