Šveices fināls: Balcera komanda izvirzās vadībā cīņā pret Ķēniņa klubu

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Facebook

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes "Lions" otrdien savā laukumā izcīnīja panākumu pirmajā Šveices augstākās hokeja līgas (NL) fināla spēlē, pieveicot cita Latvijas hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvēto "Lausanne".

"Lions" uzvarēja ar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-0.

Balcers uz ledus bija 17 minūtes un 15 sekundes, divas minūtes un 29 sekundes spēlējot vairākumā un 34 sekundes mazākumā. Viņa kontā divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti.

Ķēniņš no desmit minūtēm laukumā 17 sekundes aizvadīja vairākumā, nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, un bloķēja vienu metienu.

Nākamā spēle ceturtdien notiks Lozannā.

Pusfinālā "Lions" ar 4-0 pieveica "Zug", bet "Lausanne" ar 4-1 - "Fribourg-Gotteron".

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".