Video Balinska pārstāvētā "Panthers" triumfē Atlantijas divīzijā un uzzina "play-off" pretiniekus

Floridas "Panthers" hokejisti
Floridas "Panthers" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis otrdien izpelnījās divas soda minūtes Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda izcīnīja uzvaru.

"Panthers" mājās ar rezultātu 5:2 (0:2, 4:0, 1:0) uzvarēja Toronto "Maple Leafs" komandu, nodrošinot pirmo vietu Atlantijas divīzijā.

Balinskis spēlēja 10 minūtes un 51 sekundi, bloķēja vienu metienu, izpelnījās divas soda minūtes un statistikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Sems Reinhārts, bet ar precīzu metienu un rezultatīvu piespēli izcēlās Sems Benets.

Pirmajā periodā "Panthers" nokļuva iedzinējos ar 0:2, taču otrajā trešdaļā mājinieki dominēja, gūstot četrus vārtus un izpildot 30 metienus, kamēr Toronto hokejisti izpildīja vien četrus metienus.

"Panthers" ar 110 punktiem 82 spēlēs regulāro čempionātu pabeidza trešajā vietā Austrumu konferencē.

"Maple Leafs" komanda 81 spēlē izcīnījusi 102 punktus un ieņem piekto vietu Austrumu konferencē.

"Play-off" pirmajā kārtā "Panthers" komandai pretī stāsies Tampabejas "Lightning", kas Stenlija kausa izcīņai kvalificējās ar caur "wild card".

27 gadus vecais Balinskis savā NHL debijas sezonā 26 spēlēs guvis vienus vārtus, veicis divas rezultatīvas piespēles un sakrājis neitrālu lietderības koeficientu.