Tralmaks gūst vārtus uzvarā pirmajā spēlē par palikšanu Čehijas ekstralīgā

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks
Latvijas hokejists Eduards Tralmaks Foto: Romans Marešs/Rytíři Kladno (Facebook)

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks trešdien guva vārtus un palīdzēja Kladno "Rytīrži" sākt pārspēles par vietas saglabāšanu Čehijas ekstralīgā ar uzvaru.

"Rytīrži" savā laukumā ar 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) pārspēja pēc spēka otrās līgas komandu "Vsetin" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Tralmaks izcēlās ar precīzu metienu trešā perioda vidū un panāca 4:0 mājinieku labā. Viņš kopā uz ledus bija 13 minūtes un 42 sekundes un atzīmējās statistikā ar vienu spēka paņēmienu, trīs metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Kladno vienības rindās uz rezervistu soliņa palika Latvijas vārtsargs Mareks Mitens.

Arī pagājušajā sezonā "Rytīrži" cīnījās pārspēlēs, kurās ar 4-0 guva panākumu pār Zlīnas "PSG Berani".