Klubam "Barcelona" būs jāmaksā sods par fanu nepieņemamo rīcību spēles laikā

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) Spānijas klubam "Barcelona" piemērojusi 25 000 eiro lielu naudas sodu par komandas līdzjutēju rasistiskiem žestiem Parīzē notikušajā spēlē.

Pagājušajā nedēļā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar Parīzes "Saint-Germain" barseloniešu līdzjutēji tribīnēs demonstrēja nacistu sveicienu un atdarināja pērtiķus.

"Barcelona" līdzjutējiem liegts iegādāties biļetes uz nākamo komandas izbraukuma spēli, kas būs nākamajā sezonā, tāpat klubam piemērots vienu gadu ilgs pārbaudes periods. Spānijas klubam jākompensē arī līdzjutēju salauzto krēslu nomaiņa "Parc des Prince" stadionā, kā arī par šo pārkāpumu jāmaksā 7000 eiro liels naudas sods.

Mačā Parīzē "Barcelona" uzvarēja ar 3:2, taču šonedēļ mājās zaudēja ar 1:4, tādējādi pusfinālā iekļuva parīzieši.